Подарунковий сертифікат: що, де, кому?

Але ж ми можемо їх не тільки побажати, але і подарувати.
Однак красиві побажання часто дуже абстрактні, і подарунок, який би вмістив в себе, наприклад, таке поняття як «здоров’я» вибрати досить проблематично. Виявляючи фантазію, люди, безумовно, «викручуються» із ситуації.
Наприклад, одного разу підійшовши до кіоску, я побачила дівчину, яка метушливо бігала очима по вітрині і щось шукала, а потім раптом запитала продавщицю: «Моя бабуся сказала, що в подарунок їй можна подарувати тільки здоров’я …», на що продавщиця незворушно простягнула газету, в заголовку якої виразними буквами красувалося слово «здоров’я».
Але до цього ж питання можна було підійти і по-іншому. Наприклад, згадати, що існують подарункові сертифікати на відвідування медичного центру.

Подарунковий сертифікат — це відмінний варіант подарунка, що дозволяє стати вірною і золотою серединою — точніше золотим рішенням. Адже, що представляє собою подарункову карту, він дає власнику право вибрати необхідний йому товар або послугу на певну суму в салоні, магазині або агентстві.

Скептик може помітити: «А чи не практичніше подарувати гроші?» Може бути, до і практичніше … Але в цьому випадку подарунок не буде здаватися таким цікавим, милим і душевним. До того ж, отримавши гроші, власник може їх запросто «змішати» із загальним бюджетом, і від подарунка не залишиться навіть ніяких спогадів.

Але які ж саме подарункові сертифіати Івано-Франківськ можна придбати

Топові пропозиції подарунків:

  • «екстрим» – політ на літаку;
  • «релакс» – розслабляючий масаж;
  • «краса» – SPA для подруг;
  • «майстер-клас» – урок з танців;
  • «романтичні» – політ на повітряній кулі;
  • «активний відпочинок» – пейнтбол.

подарункові сертифіати Івано-Франківськ

Подарункові сертифікати на послуги салонів краси та перукарень.
Цей вид подарункового сертифіката в Івано-Франківську, мабуть, найпопулярніший. Причому, можна подарувати як подарунковий сертифікат на всі послуги салону, так і сертифікат на певну індивідуальну програму: нехай, наприклад, той, хто доріг Вашому серцю, протягом цілого року в будь-який час має можливість балувати себе шоколадними обгортаннями або ніжитися в солярії.

Подарунковий сертифікат на послуги медичних центрів

Отримати в подарунок сертифікат на комплекс оздоровчих програм — не просто приємно, а й здорово у всіх сенсах. Якщо Ви дійсно хочете проявити турботу про своїх рідних, то цей варіант ні в якому разі не варто ігнорувати.

Подарунковий сертифікат на покупку на певну суму в магазинах

Якщо Ваші близькі запросили Вас на Новосілля, то вони неодмінно зрадіють, отримавши від Вас подарунковий сертифікат на покупку будь-яких будівельних матеріалів в одному з мінських спеціалізованих магазинів.

Подарункові сертифікати на зірку

Такі сертифікати можуть послужити чудовим подарунком до Дня святого Валентина. Справжні романтики, отримавши такий подарунок, випробують дивовижні почуття.

Подарункові сертифікати на туристичні послуги

Піднести такий сертифікат — подарувати можливість чудово відпочити, насолодитися океаном вражень і відчути яскраві, дивовижні і чарівні фарби життя. Такі сертифікати можна подарувати будь-якому цінителю подорожей. Але особливо часто їх вручають молодятам на весілля або процвітаючому в роботі співробітнику в якості корпоративного заохочення.

Таким чином, вручити своїм рідним і друзям подарункові сертифікати — це дійсно дати прекрасну можливість для виконання їх усіх самим світлих і красивих мрій, перетворивши при цьому поняття «здоров’я», «натхнення» і «щастя» не в абстрактні, а в дійсно реальні відчуття!

Добавить комментарий