Алієв назвав Вірменію винною у порушенні режиму тиші у Карабасі

Міністерство оборони Вірменії 12 грудня повідомило про наступ Азербайджану у Нагірному Карабасі. Порушення режиму припинення вогню підтвердила і російська сторона. Глава Азербайджану Ільхам Алієв зазначив, що ситуацію спровокували вірменські бойовики.
Алієв порадив Вірменії не «починати знову
Алієв зазначив, що порушення режиму тиші, зафіксоване у Карабасі спровокувала вірменська сторона. Про це глава Азербайджану заявив під час зустрічі зі співголовами Мінської групи від Франції та США, інформує ТАСС.
В даний час там перебувають російські миротворці, вони приступили до діяльності. Ситуація в певній мірі стабільна, незважаючи на те, що мені зараз повідомили, що вчора або вірменські бойовики, або залишки так званої вірменської армії здійснили деякі теракти,
– сказав Алієв.
Також президент Азербайджану наголосив, що ситуація викликає занепокоєння і порадив владі Вірменії «не починати знову.
Алієв наголосив, що вважає роботу Мінської групи – «безрезультатною у вирішенні конфлікту у Карабасі, проте він не заперечував проти їхнього приїзду до Баку, повідомляє Sputnik Вірменії.
Зверніть увагу! У Міноборони Азербайджану запевнили, що режиму припинення бойових дій у Нагірному Карабасі дотримуються. Начебто, порушення були лише з вірменської сторони.
Головне про протистояння у Нагірному Карабасі:
- Активні бойові дії у Карабасі відновились наприкінці вересня 2020 року.
 - Після потужного наступу у Карабаху Вірменія погодилась підписати угоду про припинення вогню з Азербайджаном та Вірменією.
 - У Вірменії підписання угоди викликало хвилю протестів, адже крок прем’єра Пашиняна сприйняли, як капітуляцію.
 - Натомість у Азербайджані пройшов парад перемоги. Запросили на захід і президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.

 - 12 грудня 2020 року Вірменія заявила про порушення режиму тиші з боку Азербайджану. Наступ почався в напрямку населених пунктів Старий Таглар і Хцаберд.
 - Наразі до цих сіл прибули російські миротворці.
 - У Кремлі підтвердили перший випадок порушення режиму припинення вогню з моменту завершення конфлікту. Це порушення наразі залишається єдиним.
 
			
			Обсудим?
		
	
	Смотрите также:
	