Создать аккаунт
Главные новости » Эксклюзив » Всіх на всіх: Вірменія звернулася до Азербайджану з пропозицією обміняти військовополонених
Эксклюзив

Всіх на всіх: Вірменія звернулася до Азербайджану з пропозицією обміняти військовополонених

1
Всіх на всіх: Вірменія звернулася до Азербайджану з пропозицією обміняти військовополонених


Офіційний Єреван закликав Баку пристати на пропозицію про обмін військовополоненими за принципом «всіх на всіх. Вірменія сподівається на аналогічну позицію Азербайджану.

Так, у Єревані вважають питання обміну полонених невідкладним і пріоритетним. Про це заявив глава МЗС Вірменії Ара Айвазян під час спільної пресконференції з главою російського МЗС Сергієм Лавровим, пише ТАСС.

У контексті гуманітарних питань пріоритетним є невідкладний і беззаперечний обмін військовополоненими й утримуваними особами, а також повернення останків без зволікання. Ми висловили готовність провести обмін за принципом «всіх на всіх і очікуємо, що з азербайджанської сторони не буде ніяких спроб зірвати процес,
– сказав він.

Водночас, за словами Айвазяна, всеосяжні переговори щодо врегулювання нагірнокарабаського конфлікту можуть розпочатися після стабілізації ситуації в цьому регіоні.

«Основні пріоритетні питання залишаються для всеосяжних переговорів, які почнуться відразу після того, як ситуація в зоні конфлікту стабілізується. Я думаю, ми повинні з усіх боків зробити все можливе, щоб не було повторення тієї трагедії, яка сталася протягом останніх двох місяців, — додав він.

Раніше Вірменія, Азербайджан та Росія підписали угоду про припинення бойових дій у Нагірному Карабасі.

Угода про перемир’я в Нагірному Карабасі: головне


  • 10 листопада прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що підписав з Азербайджаном і Росією угоду про припинення війни в Нагірному Карабасі.

  • У Нагірному Карабасі після завершення бойових дій буде розгорнута спільна миротворча місія Росії та Туреччини.

  • Жителі Єревану, які протестували проти рішення про припинення війни в Нагірному Карабасі увірвалися в будівлю уряду Вірменії.

  • Попри масові протести, сторони конфлікту виконують умови угоди. Так, нещодавно Вірменія покинула Кельбаджарський район і 25 листопада в нього увійшла армія Азербайджану.


Детальніше про події в Нагірному Карабасі – читайте за посиланням.
0 комментариев
Обсудим?
Смотрите также:
Продолжая просматривать сайт nrus.info вы принимаете политику конфидициальности.
ОК