Отруєння Навального: Путін у дивний спосіб пояснив відсутність кримінальної справи

Російського опозиціонера Олексія Навального отруїли нервово-паралітичною речовиною «Новачок» ще наприкінці серпня. Попри це у Росії досі не відкрили кримінальну справу за фактом отруєння.

Очільник Кремля заявив, що «якщо людина мало не помер, це не означає, що потрібно за будь-що відкривати кримінальну справу». Про це повідомляє «РБК».

Крім того, Володимир Путін зазначив, що інші країни так і не надали Москві ніяких матеріалів про отруєння Навального.

Якщо людина мало не померла, це не означає, що потрібно за будь-що відкривати кримінальну справу. Але перевірка проводиться. Я просив це зробити, і прокуратура цим займається, і слідчий комітет,
– розповів Путін.

Президент РФ нагадав, що російська сторона нібито не має матеріалів для відкриття справи, немає відповідей Берліна на запити прокуратури, а російських фахівців не допускають для спільної роботи за кордоном, де проводилися аналізи Навального.

Отруєння Навального: головне

  • 20 серпня Навальному стало зле, коли він летів у літаку з Томська. Чоловіка госпіталізували у лікарню. Там він впав у кому.
  • Згодом опозиціонера перевезли на лікування у німецьку клініку. Берлінські клініки виявили у сечі та на одязі Навального сліди отрути «Новачок». Однак у Росії заявляли, що той отруївся миш’яком.
  • Сам опозиціонер у своєму отруєнні звинувачує президента Росії Володимира Путіна.
  • У Кремлі усі звинувачення відкидають. Федеральна служба безпеки Росії навіть відмовилася порушувати кримінальне провадження за фактом отруєння.
  • Через такі дії російської влади Євросоюз ввів санкції щодо підозрюваних в отруєнні Навального.

Комментарии 0