Натхненна фільмом: яку книгу найчастіше шукали українці в Google у 2020 році

Компанія Google в Україні підбила щорічні підсумки запитів українців та визначила, які книги найчастіше шукали користувачі в мережі. Список вийшов доволі цікавим та неочікуваним.
Згідно з новими даними Google, яка щороку традиційно підбиває підсумки пошукових запитів, то українці найчастіше шукали книги, які були покладені в основу популярних фільмів.
До прикладу, перше місце у рейтингу посів роман XIX століття американської письменниці Луїзи Мей Олкотт «Маленькі жінки. Ймовірно, такий інтерес до книги був викликаний американським однойменним фільмом режисерки Ґрети Ґервіґ. У ньому зіграли такі популярні акторки, як Емма Вотсон, Сірша Ронан, Лора Дерн, Меріл Стріп та інші.

Постер фільму «Маленькі жінки / IMDb
Друге місце у категорії «Книги в запитах українців зайняв роман «365 днів письменниці Бланки Ліпінської. Саме за ним було знято скандальний еротичний фільм у Польщі, який зчинив чимало галасу в мережі.
І третє місце зайняла вічна класика – роман Джейн Остін «Гордість і упередження.
Якими ще книгами цікавились українці у 2020 році – читайте далі:
- «Маленькі жінки – Луїза Мей Олкотт
- «365 днів – Бланка Ліпінська
- «Гордість і упередження – Джейн Остін
- «Відьмак – Анджей Сапковський
- «Хлопчик в смугастій піжамі – Джон Бойн
- «1984 – Джордж Оруелл
- «Друге життя Уве – Фредрік Бакман
- «Воно – Стівен Кінг
- «Таймлесс. Рубінова книга – Керстін Гір.
- «Після – Анна Тодд.
Обсудим?
Смотрите также: