Окупанти стягують артилерію і танки до передової на Донбасі, – розвідка

Командування російських окупаційних військ посилює заходи бойової підготовки артилерійських, танкових і мотострілецьких підрозділів. На полігонах окупованого Донбасу бойовики проводять навчання.
Окупаційні війська продовжують порушувати перемир’я на Донбасі, повідомив речник Міноборони Михайло Шаравара з посиланням на Головне управління розвідки.
Командування оперативного угруповання російських окупаційних військ продовжує нарощувати заходи бойової підготовки із залученням максимальної кількості особового складу артилерійських, танкових і мотострілецьких підрозділів,
– зазначив Шаравара.
Зокрема, цього тижня на полігонах тимчасово окупованих територій Донбасу окупанти проводять
- заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин;
- збори з командирами взводів та молодшим командним складом;
- збори з командирами бойових машин;
- показові інструкторсько-методичні заняття.
Крім того, за словами Шаравари, противник посилює передові позиції 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК угруповання російських окупаційних військ черговими артилерійськими підрозділами і танками. Цим окупанти порушують мінські домовленості щодо відведення озброєння та військової техніки від лінії зіткнення.
Довідка. За інформацією Генштабу, станом на 4 листопада 2020 року на тимчасово окупованих частинах Донбасу перебуває приблизно 38 тисяч бойовиків, 480 танків, а також 900 одиниць броньованих машин та іншої техніки. Також на кордоні з Україною на території Ростовської області перебувають 12 батальйонно-тактичних груп.
Обсудим?
Смотрите также: