Холостячка 7 випуск: хто назавжди покинув шоу

Найромантичніше шоу країни «Холостячка попрощалось із ще одним учасником. На жаль, Ксенія повинна була обрати – чи пробачити одному із учасників правду, яку він приховував, чи обрати раціональність і будувати стосунки з іншими. Що з цього вийшло – читайте далі.
7 випуск «Холостячки мав чимало позитивних та світлих моментів, як от запрошення чоловіків до себе у квартири, де вони живуть, так і негативних, як правда від одного з учасників, яку зовсім не очікувала почути Ксенія.
Незважаючи на те, що Андрій зізнався їй у тому, що він має роман з іншою дівчиною на ім’я Аліна за межами проєкту, Ксенія вирішила пробачити йому все і дати другий шанс. Натомість, неочікувано для усіх інших учасників – Олексія, Євгенія та Олександра – шоу покинув юрист Євгеній. Як виявилось, духовного пізнання себе, хороших статків та подарунків Ксенії було недостатньо, тому вона вирішила завершити їхню з ним історію. Євгеній був вражений таким рішенням та не розуміє, чому Андрій у такій ситуації отримав над ним перевагу.
Переглянути цей допис в Instagram
Допис, поширений Телеканал СТБ (@stbua)
Наступного тижня Ксенія Мішина поїде знайомитись із батьками «фіналістів проєкту та визначить двох головних претендентів на її серце, з яких обере лише одного.
Обсудим?
Смотрите также: