Создать аккаунт
Главные новости » Эксклюзив » Коли Рада призначить суддів КСУ: відповідь Разумкова
Эксклюзив

Коли Рада призначить суддів КСУ: відповідь Разумкова

0
Коли Рада призначить суддів КСУ: відповідь Разумкова


Дмитро Разумков сумнівається, що Верховна Рада на наступному пленарному тижні, з 15 по 18 грудня, призначить суддів КСУ. Зауважимо, парламент за своєю квотою повинен призначити двох працівників Конституційного Суду.

У Раді наразі є дві позиції щодо призначення судів КСУ. Про це Разумков розповів в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє 24 канал.

Одна з позицій – конкурс був перезапущений, сьогодні він проходить. Інша – на прохання і фракцій, і профільного комітету – відкладений. Ми не розглядали на цьому тижні питання про призначення ще одного судді КСУ. Поки я не впевнений, що і на наступному тижні, щоб не створювати додаткову напругу в цьому процесі,
– заявив Разумков.

За його словами, «завданням-максимум є підготовка законопроєкту про регламент діяльності Конституційного Суду: «Це правильна позиція, яка дала б можливість ефективно всім працювати.

Скандал довкола КСУ: головне


  • На закритому засіданні Конституційний Суд скасував кримінальну відповідальність чиновників за неправдиві дані у деклараціях.

  • Через таке рішення в Україні виникла конституційна криза. Адже суд фактично дозволив чиновникам брехати про свої статки.

  • Президент Володимир Зеленський запропонував «перезавантажити склад КСУ.

  • 4 грудня Верховна Рада відновила відповідальність чиновників за брехню в деклараціях.



Скандальне рішення Конституційного Суду / Інфографіка 24 каналу
0 комментариев
Обсудим?
Смотрите также:
Продолжая просматривать сайт nrus.info вы принимаете политику конфидициальности.
ОК