Стадіон Наполі перейменували на честь Марадони

Стадіон італійського футбольного клубу Наполі «Сан-Паоло офіційно перейменували. Домашня арена неаполітанського клубу названа на честь легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадони, який помер 25 листопада.
Назву стадіону офіційно змінено у п’ятницю, 4-го грудня. Про це повідомляє сайт муніципальної адміністрації Неаполя.
Пропозицію про перейменування зробили мер Наполі Луїджі Де Маджістріс і радник з топонімії Алессандра Клементе. Рішення підписали всі члени міської ради.
В офіційному акті муніципальної адміністрації Неаполя Марадона відзначений як «найбільший футболіст всіх часів.
До уваги. Марадона виступав за Наполі з 1984 до 1991 року. У складі італійського клубу він став дворазовим чемпіоном Італії (1986/87, 1989/90), виграв Кубок і Суперкубок Італії, а також став володарем Кубка УЄФА (1988/89). Наполі ніколи не ставав чемпіоном Італії без Марадони.
Помер Дієго Марадона: головне
Марадони несподівано помер 25-го листопада на 60-у році життя. Медики протягом двох годин боролися за життя Марадони, після чого констатували смерть.
Юрист Марадони вимагає розслідувати дії лікарів. Під слідством опинився його лікар Леопольдо Луці, в домі якого пройшли обшуки.
В Аргентині через смерть Марадони оголосили триденну жалобу, а з футболістом прийшли попрощатися мільйони фанатів.
Обсудим?
Смотрите также: