Создать аккаунт
Главные новости » Эксклюзив » На Кільцевій дорозі Києва мікроавтобус влетів у бетонозмішувач: фото
Эксклюзив

На Кільцевій дорозі Києва мікроавтобус влетів у бетонозмішувач: фото

0
На Кільцевій дорозі Києва мікроавтобус влетів у бетонозмішувач: фото


Аварія сталася у ніч на 4 грудня на Кільцевій дорозі Києва на смугах, які ведуть до проспекту Академіка Паладіна. Водій мікроавтобуса Ford влетів у бітонозмішувач «МАЗ аби не збити чоловіка.

Транспортні засоби рухалися паралельно у різних смугах, але водію мікроавтобуса довелося терміново перелаштовуватись, повідомляє «Київ оперативний. Внаслідок зіткнення Ford зазнав серйозних пошкоджень.


Ніхто з людей через аварію не постраждав.

Як сталася ДТП із мікроавтобусом та бетонозмішувачем у Києві

За попередніми даними, водій «МАЗу зупинився на крайній смузі дороги зі жвавим рухом. Коли ж він почав виходити з салону, ледве не потрапив під колеса мікроавтобуса. Водій Ford встиг зорієнтуватися та направити машину напряму в бетонозмішувач.


Власник Ford намагався не збити водія бетонозмішувача / Фото «Київ оперативний

Через інцидент вантажівка майже не була пошкодженою, а от у Ford розтрощене лобове скло, пом’яті пасажирські дверцята, а також розбита передня частина машини.

Водій мікроавтобуса був пристебнутий паском безпеки, а удар йому пом’якшили подушки безпеки.

На місці події працювали співробітники поліції, які з’ясовували всі обставини інциденту.


На відновлення мікроавтобусу піде чимало грошей / Фото «Київ оперативний
0 комментариев
Обсудим?
Смотрите также:
Продолжая просматривать сайт nrus.info вы принимаете политику конфидициальности.
ОК