Создать аккаунт
Главные новости » Эксклюзив » Санта-Клаус готовий: Джонсон розповів про свій дзвінок на Північний полюс
Эксклюзив

Санта-Клаус готовий: Джонсон розповів про свій дзвінок на Північний полюс

2
Санта-Клаус готовий: Джонсон розповів про свій дзвінок на Північний полюс


У Великій Британії 8-річний хлопчик Монті надіслав лист прем’єру Борису Джонсону. Малюк цікавився, чи зможе Санта-Клаус прийти під час пандемії COVID-19.

Монті навіть пообіцяв залишити для Санта-Клауса антисептик. Про це Джонсон написав на своїй сторінці у твітері.

Прем’єр зауважив, що цього року отримав багато листів від стурбованої малечі.

Політик зізнався, що вже проконсультувався з експертами і може усіх запевнити: «Батько Різдва все одно готуватиме сани й розноситиме подарунки.

Щоб упевнитися, я подзвонив на Північний полюс і можу сказати, що Санта-Клаус готовий і дуже жадає їхати, також як і Рудольф і всі інші олені,
– розповів Джонсон.

Прем’єр також похвалив Монті за ідею залишити для Санти антисептик.

Джонсон наголосив, що і британські діти мають не забувати мити та дезінфікувати руки. Це додасть малюків до списку «чемних діточок та збільшить їхні шанси отримати чудові різдвяні подарунки. 


Зверніть увагу! У Великій Британії уряд дозволив пом’якшити карантинні обмеження з 23 до 27 грудня. У ці дні британці зможуть відвідати родичів та обійняти найближчих людей. Від початку пандемії коронавірусу у країні заразилися понад 1,5 мільйона людей.
0 комментариев
Обсудим?
Смотрите также:
Продолжая просматривать сайт nrus.info вы принимаете политику конфидициальности.
ОК