Создать аккаунт
Главные новости » Эксклюзив » Вбивство працівника АП Бухтатого: підозрюваному загрожує 9 років в’язниці
Эксклюзив

Вбивство працівника АП Бухтатого: підозрюваному загрожує 9 років в’язниці

0
Вбивство працівника АП Бухтатого: підозрюваному загрожує 9 років в’язниці


Підозрюваного у причетності до вбивства працівника Адміністрації Президента Олександра Бухтатого залишили під вартою до 20 січня 2021 року. Прокурори проситимуть для фігуранта справи 9 років за ґратами з конфіскацією майна.

Про це прокурор попросив під час засідання суду. Про продовження запобіжного заходу та деталі резонансної справи інформує Київська міська прокуратура на своїй фейсбук-сторінці.

Як встановило слідство, у березні 2019 року на вулиці Багговутівській у Києві підозрюваний громадянин Вірменії разом зі спільником напали на перехожого, яким виявився Бухтатий. Нападники завдали йому не менш як чотири удари в область голови.

Під час дебатів в Шевченківському райсуді підозрюваний частково визнав свою провину у скоєному.

«Матеріали щодо співучасника злочину виділені в окреме кримінальне провадження, досудове розслідування у якому триває, – додали в прокуратурі.

Що ще відомо про вбивство Олександра Бухтатого:


  • Тіло чоловіка знайшли перехожі у Шевченківському районі Києва вранці 14 березня 2019 року.

  • При чоловікові було посвідчення, в якому було вказано, що він працює в Адміністрації Президента.



  • У чоловіка вкрали телефон і банківську картку. До того ж у нього був розбитий і закривавлений ніс.

  • Згодом стало відомо, що правоохоронці затримали підозрюваних.

0 комментариев
Обсудим?
Смотрите также:
Продолжая просматривать сайт nrus.info вы принимаете политику конфидициальности.
ОК