Воротар Шахтаря Трубін потрапив у символічну збірну Ліги чемпіонів за версією УЄФА

Офіційний сайт УЄФА опублікував символічну збірну за підсумками п’ятого туру Ліги чемпіонів. Місце воротаря дісталося Анатолію Трубіну з Шахтаря.
Анатолію Трубіну не було рівних серед воротарів в цій Лізі чемпіонів. Він не пропустив у матчі проти Реалу, а Шахтар святкував перемогу 2:0.
Саме завдяки «сухому матчу та перемозі Шахтаря Трубін і потрапив до претендентів на місце в символічній збірній.
Також у збірній тижня Ліги чемпіонів – Олів’є Жиру з Челсі, який оформив покер у матчі проти Севільї. А також Ірфан Кахведжі з «Башакшехіра. Він забив три голи у ворота «РБ Лейпциг, але його команда все одно поступилася вдома.

Символічна збірна п’ятого туру ЛЧ / Ілюстрація УЄФА
- Нагадаємо, що Шахтар переміг Реал 2:0. Ця перемога стала другою поспіль в цьогорічній Лізі чемпіонів для «гірників над чемпіоном Іспанії. До цього Шахтар переміг на виїзді Реал 3:2.
- Ця перемога дозволила Шахтарю залишатися серед претендентів на вихід в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Хоча обставини можуть скластися й таким чином, що Шахтар взагалі залишиться без єврокубкової весни. Про ймовірні сценарії для Шахтаря – читайте за посиланням.
- Трубін після цієї перемоги потрапив до символічної збірної п’ятого туру Ліги чемпіонів від SofaSotf. разом з ним там ще один українець – Олександр Зінченко з Манчестер Сіті.
Обсудим?
Смотрите также: