На Закарпатті вже можна покататися на лижах: де стартував зимовий сезон

На Закарпатті зимовий гірськолижний сезон першими відкрили у селі Поляна, де на території схилу запрацював лижний курорт для новачків.
Як з’ясував Travel24, про це повідомляє «Турінформ Закарпаття. Дізнайтеся перші деталі старту сезону у Поляні.
У повідомленні зазначається, що на курорті вже провели тестові катання, є власна школа інструкторів, витяг та системи засніження.
Polianski називає себе курортом для новачків, має приватну гірськолижну і сноуборд-школу. Завдяки технологіям штучного засніження сніг є постійно, всупереч погодним умовам, спорядження можна взяти напрокат. Тут є витяги на три довжини: 100 метрів, 300 метрів та 600 метрів.
Курорт розташований у Полянській ОТГ на Свалявщині. Дістатися сюди можна власним авто трасою E40 до повороту на Поляну або потягом до Сваляви.
Нагадаємо, що раніше Олександр Шевченко – директор ГК «Буковель, повідомив про те, що 4 – 6 грудня курорт планує відкрити зимовий сезон.
Впродовж останніх днів на Закарпатті утримується морозна погода, напередодні випав невеликий сніг. Водночас великі гірськолижні курорти регіону, як-от Драгобрат, Красія чи Пилипець, наразі ще не повідомляли про старт сезону.
Обсудим?
Смотрите также: