Рада може відкласти законопроєкт про обов’язкову вакцинацію, – Корнієнко

Перший заступник фракції партії «Слуга народу Олександр Корнієнко не виключає, що Верховна Рада може відкласти розгляд законопроєкту № 4142 «Про систему громадського здоров’я. Він сутосується особливостей вакцинації.
Корнієнко зазначив, що думки щодо законопроєкту розділилися. Про це він повідомив Інтерфакс-Україна.
Законопроєкт можуть відкласти
За його словами, потрібно почекати до завтра, 3 грудня.
Думки розділилися, скажімо так, з цього законопроєкту. Будемо дивитися завтра: може, відкладемо його для подальших консультацій,
– зазначив Корнієнко.
Також політик відзначив, що на засіданні фракції був присутній заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він і представляв законопроєкт № 4142.
Нагадаємо! За словами голови комітету Верховної Ради Михайла Радуцького, законопроєкт № 4142 надає уряду право ухвалювати рішення про проведення додаткових профілактичних щеплень населення при загрозі епідемії інфекційної хвороби.
Зауважимо, Кабінет Міністрів має визначати перелік країн, перебування в яких пов’язане з високим ризиком захворювання на інфекційні хвороби. Тобто, щоб відвідати цю країну, громадянину України потрібно зробити профілактичне щеплення.
Обов’язкове щеплення вимагається у 2 випадках – для отримання дозволу на відвідування навчального закладу та для представників деяких професій, які можуть поширювати інфекційні хвороби.
Більше новин про вакцинацію читайте
за посиланням.
Обсудим?
Смотрите также: