Создать аккаунт
Главные новости » Эксклюзив » Скандал з договірними матчами: український тенісист отримав довічну дискваліфікацію
Эксклюзив

Скандал з договірними матчами: український тенісист отримав довічну дискваліфікацію

1
Скандал з договірними матчами: український тенісист отримав довічну дискваліфікацію


Український тенісист Станіслав Поплавський отримав довічну дискваліфікацію та грошовий штраф за участь у договірних поєдинках. Тепер українець не зможе продовжити кар’єру та навіть просто відвідувати тенісні матчі.

У період з 2015/19 років тенісист з України Станіслав Поплавський любив брати участь у договірних матчах. Він передавав результати людям, які займались ставками на спорт. Викривши такі його витівки розпочалось розслідування, повідомляє btu.org.ua.

Довічна дискваліфікація

У його ході вину українця таки було встановлено. Поплавський повністю ж визнав свою провину та прийняв звинувачення.

Йому винесли максимальне покарання – довічна дискваліфікація та штраф у розмірі 10 тисяч доларів. Також Станіславу заборонили з’являтись на тенісних турнірах навіть у ролі глядача.

Станіслав Поплавський не є надто відомим тенісистом серед представників України. Його найкраща позиція у рейтингу ATP була 440 сходинка.

За свою кар’єру він заробив лише 40 тисяч доларів призових. 29-річний тенісист востаннє виходив на корт ще наприкінці 2018 року.
0 комментариев
Обсудим?
Смотрите также:
Продолжая просматривать сайт nrus.info вы принимаете политику конфидициальности.
ОК